Platební podmínky

Platba předem v CZK na účet 2201568363/2010.

Dodací podmínky

Česká republika

Objednané zboží bude dle dispozic odesláno prostřednictvím České pošty na jméno a adresu Kupujícího nebo na vybrané výdejové místo Zásilkovny, v případě volby osobního odběru bude v předem dohodnutých hodinách k dispozici v provozovně prodávajícího. Objednávka bude vyřízena bez zbytečného odkladu nejpozději do 3 pracovních dnů, pokud Prodávající neuvede jinak. Většina objednávek je však expedována hned následující pracovní den.

Kupující je povinen zboží od přepravce řádně převzít, zkontrolovat neporušenost obalů a zjištěné závady neprodleně oznámit přepravci.

Daňový doklad bude po převzetí zboží zaslán na uvedenou e-mailovou adresu.

Ceny dopravy pro Českou republiku

Česká pošta 90,-Kč
Zásilkovna 65,-Kč

Osobní odběr zdarma.

Slovenská republika

Objednané zboží bude dle dispozic odesláno prostřednictvím České pošty na jméno a adresu Kupujícího nebo na vybrané výdejové místo Zásilkovny. Objednávka bude vyřízena bez zbytečného odkladu nejpozději do 3 pracovních dnů, pokud Prodávající neuvede jinak. Většina objednávek je však expedována hned následující pracovní den. Kupující je povinen zboží od přepravce řádně převzít, zkontrolovat neporušenost obalů a zjištěné závady neprodleně oznámit přepravci.

Daňový doklad bude po převzetí zboží zaslán na uvedenou e-mailovou adresu.

Ceny dopravy pro Slovenskou republiku

Česká pošta 250,-Kč
Zásilkovna 120,-Kč

Ostatní země

Cena za dopravu a způsob platby je vždy stanoven individuálně dle domluvy se zákazníkem a na základě parametrů zásilky.