Šití je moje celoživotní láska, kterou jsem mnohokrát v životě opouštěla především z časových důvodů, abych se k ní potom, jako k opravdové lásce, znovu vracela.

Posledním impulsem pro návrat k šití bylo narození mého druhého potomka - dcery Agáty. Záhy jsem zjistila, že mi nabídka oblečení nevyhovuje a tak jsem opět zasedla k šicímu stroji, abych si splnila svoje představy. Nejenom že jsem byla spokojená já, ale i z mého okolí se ozývaly pozitivní reakce, mé kamarádky i cizí maminky mě žádaly, zda bych byla ochotna jim také ušít něco podobného pro jejich ratolesti. Tak jsem si pořídila průmyslové stroje, abych výsledek mé práce mohla někomu s dobrým svědomím odevzdat, případně prodat.

A založila jsem firmu AGAMA STYLE. Výrobky nesou logo AGAMA, které je spojením začátečním písmen jmen mých dětí - Agáta a Matyáš, které jsou pro mé podnikání největší inspirací. Součástí loga je i vyobrazení agamy - barevné a veselé ještěrky.

V ateliéru v Černošicích u Prahy navrhujeme a šijeme oblečení pro děti, a to především z českých látek a české galanterie. Chci podporovat tuzemské výrobce, kteří navazují na dlouholetou tradici výroby tkanin a pletenin. Osobně jsem navštívila výrobny, vyzkoušela v praxi a ověřila vysokou kvalitu jejich výrobků. U veškerého zboží, které budu prodávat, mohu garantovat, že je vyráběno nejen v správných hygienických, ale i etických podmínkách a všichni jsou za svou práci adekvátně zaplaceni. Od loňského roku zadávám také výrobu do sociální dílny v Mělníku - dílny U krejčíků, kde pod vedením dámské krejčové Jarky Volné vzniká většina naších kolekcí v profesionální kvalitě zpracování. 

Děti chtějí oblečení, které je příjemné, líbí se jim a neomezuje v jejich aktivitách. Rodiče chtějí oblečení praktické, které se dobře udržuje, vydrží a také se dobře vzájemně kombinuje. Na základě svých zkušeností spojuji ve svých výrobcích všechny tyto požadavky.